jeżeli macie jakieś pomysły co mogłabym tu robi to piszcie w komętarzach albo na maila jestemsoba043@gmail.com
Dobra to teraz jakieś krótkie opowiadanie o The Vamps
*Emma*
"Drogi pamiętniku, dzisiaj jest dzień przeprowadzki do mowego domu, mam nadzieje że wszystko wziełam.Twoja Emma :*"
właśnie skończyłam pisac kiedy z dołu zawołał mnie mój chłopak, szybko zbiegłam na dół i zobaczyłam moją przyjaciujkę Hope wraz z Trisem, Conem, Jamesem oraz Bradem.
Hope to moja najlepsza przyjaciółka znamy się od przeczkola, Tris to jej chłopak a także mój przyjaciej, Connor to mój kuzyn i bardzo ngo kocham, a Brad to mój ukochany chłopak.dzisiaj mieliśmy się wszyscy przeprowadzamy się do nowego domu, który wybrali chłopcy.Ja i Hope jeszce go nie widziałyśmy i straszcie nie możemy się doczrkac.
*pod domem*
Gdy wyszłam z samochody zobaczyłam to:
Dobra to teraz jakieś krótkie opowiadanie o The Vamps
*Emma*
"Drogi pamiętniku, dzisiaj jest dzień przeprowadzki do mowego domu, mam nadzieje że wszystko wziełam.Twoja Emma :*"
właśnie skończyłam pisac kiedy z dołu zawołał mnie mój chłopak, szybko zbiegłam na dół i zobaczyłam moją przyjaciujkę Hope wraz z Trisem, Conem, Jamesem oraz Bradem.
Hope to moja najlepsza przyjaciółka znamy się od przeczkola, Tris to jej chłopak a także mój przyjaciej, Connor to mój kuzyn i bardzo ngo kocham, a Brad to mój ukochany chłopak.dzisiaj mieliśmy się wszyscy przeprowadzamy się do nowego domu, który wybrali chłopcy.Ja i Hope jeszce go nie widziałyśmy i straszcie nie możemy się doczrkac.
*pod domem*
Gdy wyszłam z samochody zobaczyłam to:
![]() |
| Willa The Vamps, Hope i Emmy |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz