czwartek, 29 maja 2014

The Vamps częśc 1

Widze że nikt nie komentuje, troche mi z tego powodu przykro :(
jeżeli macie jakieś pomysły co mogłabym tu robi to piszcie w komętarzach albo na maila jestemsoba043@gmail.com

Dobra to teraz jakieś krótkie opowiadanie o The Vamps

*Emma*
"Drogi pamiętniku, dzisiaj jest dzień przeprowadzki do mowego domu, mam nadzieje że wszystko wziełam.Twoja  Emma :*"
właśnie skończyłam pisac kiedy z dołu zawołał mnie mój chłopak, szybko zbiegłam na dół i zobaczyłam moją przyjaciujkę Hope wraz z Trisem, Conem, Jamesem oraz Bradem.
Hope to moja najlepsza przyjaciółka znamy się od przeczkola, Tris to jej chłopak a także mój przyjaciej, Connor to mój kuzyn i bardzo ngo kocham, a Brad to mój ukochany chłopak.dzisiaj mieliśmy się wszyscy przeprowadzamy się do nowego domu, który wybrali chłopcy.Ja i Hope jeszce go nie widziałyśmy i straszcie nie możemy się doczrkac.
*pod domem*
Gdy wyszłam z samochody zobaczyłam to:

Willa The Vamps, Hope i Emmy

środa, 28 maja 2014

Hejka! Utworzyłam ten blog ponieważ chcę żeby każdy był sobą i się tego nie wstydził bo niema czego, naprawde!
Dobra na tym blogu będę umieszczała jakieś opowiadania, ciekawostki, ale też bądę wam doradzała jeżeli mnie tylko o to poprosicie.Jeżeli chcecie się mnie o coś zapytac to piszcie tu: jestemsoba043@gmail.com
Pomoge jak tylko będę potrafiła!

I jeszcze mam proźbę żebyście powiedzieli o blogu wszystkim swoim znajomym, proszę!